Menü

ONLINE Időpontfoglalás

Baksa Noémi
Baksa Noémi
pszichológus, családterapeuta- és gyermek klinikai szakpszichológus jelölt
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Buti Veronika
Buti Veronika
pszichológus, alapozó terápiás fejlesztő, pre- és perinatális szaktanácsadó jelölt
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Farag Alexandra
Farag Alexandra
gyógypedagógus
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Nagy Enikő
Nagy Enikő
pszichológus, sport-szakpszichológus
Hétfő
10.14
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Törzsök-Connolly Éva
Törzsök-Connolly Éva
komplex művészetterapeuta, pedagógiai terapeuta, autizmus-pszichopedagógia szakirányos gyógypedagógus jelölt
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Bangha Judit
Bangha Judit
pszichológus
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Besze Orsolya
Besze Orsolya
klinikai és mentálhigiéniai gyermek szakpszichológus
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Bűdi Boglárka
Bűdi Boglárka
gyógypedagógus, logopédus, pszichopedagógus, autizmus szaktanácsadó
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Halász Eszter Hanga
Halász Eszter Hanga
pszichológus, családterapeuta- és gyermek klinikai szakpszichológus jelölt
Hétfő
10.14
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Kováts Szabolcs
Kováts Szabolcs
tanácsadó szakpszichológus
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Kránicz Ágnes
Kránicz Ágnes
klinikai szakpszichológus
Kollégánknak jelenleg nincs szabad időpontja. Szíves megértésüket köszönjük.
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Máté Orsolya
Máté Orsolya
klinikai szakpszichológus jelölt
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Molnár Anett
Molnár Anett
pszichológus
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Pásztor Zsófia
Pásztor Zsófia
gyógypedagógus, TSMT terapeuta, Pfaffenrot- féle SZRT terapeuta, szenzoros integrációs szakember
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Rónaszéki Kriszta
Rónaszéki Kriszta
klinikai szakpszichológus jelölt, viselkedésterapeuta, TSMT-terapeuta, Alapozó terapeuta, ABA-terapeuta, NILD-terapeuta
Hétfő
10.14
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Szászi- Szrenka Melinda
Szászi- Szrenka Melinda
gyógypedagógus- logopédus
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Tamás Réka
Tamás Réka
klinikai szakpszichológus jelölt
Hétfő
10.14
Kedd
10.15
Szerda
10.16
Csütörtök
10.17
Péntek
10.18
Szombat
10.19
Vasárnap
10.20
Időpontfoglalási űrlap
A kiválasztott időpont:
A kiválasztott szakember: